7 דרכים להגברת האנרגיה ב- 10 דקות ביום

מרגישים חלשים ומעורפלים בעבודה? האם מטלות בבית של אחר הצהריים נראות כמו איום? הגיע הזמן להפסקת רענון והגברת האנרגיה!

7 דרכים להגברת האנרגיה

למרות שאולי לא תוכלו לנפוש אחר הצהריים, בטוח שתוכלו להרשות לעצמכם 10 דקות ל"הטענה" עצמית, לא משנה כמה קדחניים חייכם. ולמרות שהפסקה של 10 דקות לא תהיה כמו 10 ימים על חופי הקאריביים, היא תוכל לשפר את רמת האנרגיה והמצב רוח.

הנה 7 דרכים איך לעשות את זה:

1. תפסו קצת שמש:

אם אתם נמצאים באור מלאכותי כל היום, השתמשו ב -10 הדקות שלכם כדי לתפוס קצת שמש. זה עוזר לגוף לייצר ויטמין D, החשוב לבריאות ומעלה את רמות הסרוטונין המשפרות מצב רוח ומעודדות שינה טובה.

2. השתמשו במדרגות:

עלייה וירידה במדרגות במשך 10 דקות היא דרך נהדרת להעלות את הדופק. אם אתם בבניין משרדים השתמשו במדרגות – כולם משתמשים במעלית, בטוח שתמצאו 10 דקות לבדכם במדרגות כדי לעלות ולרדת ולהגביר את רמת האנרגיה.

3. הפסקת קפה:

זה לא סוד שקפה מטיב עמכם, ההמלצה היא ספציפית לאספרסו, הוא מכיל את הכמות הגדולה יותר של נוגדי חמצון ופחות עשוי לגרום לצרבות מצורות אחרות של קפה.

4. פתרו תשבץ:

כשאתם חשים משועממים ונמאס לכם, התמקדות במשימה שונה למספר דקות יכולה להגביר את רמת האנרגיה. רכשו חוברת של תשבצים.

5. התמתחו:

מרגישים תפוסים אחרי שישבתם ליד השולחן כל הבוקר? מתיחות עוזרות לעייפות שרירים שהיו באותה תנוחה למשך זמן ולכן עשויות להגביר אנרגיות. אם תוכלו, התחמקו לחדר ההפסקות. אך תוכלו גם להתמתח ליד שולחנכם מבלי למשוך יותר מדי תשומת לב. התיישבו וקומו מהכסא מספר פעמים מבלי להעזר בזרועותיכם. משכו את הכתפיים לכיוון האוזניים והחזיקו אותם מספר שניות. חבקו את הגוף עם היד הימנית את הכתף השמאלית והיד השמאלית על הכתף הימנית

6. הכינו שייק:

240 מ"ל של חלב רזה או חלב סויה עם מעט פרי ושברי קרח, כדאי גם עם 2 כפות זרעי פשתן או נבט חיטה.

7. ערכו יום התנקות מרעלים

זה לוקח יותר מ-10 דקות, השקעה לטווח הארוך. תנו לגוף חופש ממאכלים שקשה לו לעכל ושלבו הרבה מאכלים טובים שמנקים, כך תתמלאו מרץ ואנרגיה. ביום זה הימנעו לגמרי מקפה, סוכר, תה, חלב, מלח ופלפל, סיגריות, ביצים, משקאות מוגזים, אלכוהול, גבינה, מאכלים מטוגנים, בשר אדום, שמן טיגון, מיונז תעשייתי, עוף, לחם, חרדל, דגים ושלבו זרעי פשתן, נבטים מסוגים שונים, פירות, מרק מיסו, מיצי ירקות, תה ירוק או תה צמחים, מיצי פירות טבעיים. שתו הרבה מים עם סחיטת לימון והכי חשוב שתעשו פעילות שאתם אוהבים במשך 30-45 דקות – ע"י התמתחות, תנועה והרפיה של שרירים, נוזלי הלימפה והזיעה מסלקים את הרעלים.

3 תגובות
  1. אפרת

    היי ערב טוב,
    אני ביום הראשון ל- 17 יום, מותר גרנולה כתוספת ליוגוט ביו?
    שאלה נוספת צריך רק 0% או שזה בסדר גם 1.5%?
    תודה

השארת תגובה