הקיץ הזה תלבשו לבן!

הקיץ הזה תלבשו לבן!

הקיץ מגיע ומזמן איתו לא מעט מכשולים בשמירה על הדיאטה.

עם זאת, מי לא רוצה להגיע מוכן לקיץ ולהרגיש קל ומשוחרר בבגדים?!

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע קצת יותר מוכנים:

  • פירות הקיץ – הם מוקש גדול מתוקים, קרים, יפים ומרעננים, אך בעלי כמות לא מבוטלת של סוכר וקלוריות. בחרו 2 סוגים שיהיו במקרר(ולא בקערה יפה על השולחן) והסתפקו בפרי אחד או שניים ביום. זכרו כי מנת פרי היא ארוחת ביניים. מנה = תפוח/ אפרסק/ שזיף/ פלח דק של אבטיח או מלון/ 12 ענבים/ 2 משמשים/ 2 קיווי/ ¼ מנגו
  • גלידות וקרטיבים – עם הקיץ מגיעה התאווה לגלידות המלאות בכל טוב – עוגיות/ שוקולד/ סוכריות, כדור גלידה מפנק כזה של גלידריה מכיל לכל הפחות 250-300 קלוריות.. התפנקו באחד כזה מקסימום פעם בשבוע ושזה כמובן יהיה הפינוק היחיד באותו יום… קרטיב קרח יכול להוות תחליף מצוין לארוחת ביניים.
  • התארכות שעות היום– בקיץ ערים ופעילים שעות רבות יותר ואז גם מבלים יותר, שותים יותר ואוכלים יותר. כדי להתגבר על מוקש האכילה הלילית והיציאות, תכננו את הארוחות במהלך היום ושמרו לכם את הקלוריות ללילה. השתדלו לצד הבירה או כוס יין לנשנש דברים בריאים ו"זולים" קלורית כמו אדממה, קרפצ'יו, כריך מלחם דגנים. זכרו ששליש בירה או כוסית יין שווי ערך ל- 2 פרוסות לחם. השתדלו לצמצם ל-1-2 כוסות בבילוי.
  • אירועים רבים – אם יש אירוע בערב כדאי להחליף את סדר הארוחות (ארוחת ערב עם צהריים) ולאכול בצהריים ארוחה קלה כמו סלט עם טונה/ביצה. באירוע אכלו את המנה החלבונית והסלטים נסו. לוותר על פחמימות מיותרות (לחם עם חומוס/ אורז/ תפו"א וסלטים עתירי רוטב).
  • פעילות גופנית – בחורף אומרים שקר ויורד גשם ובקיץ חם מדי.. אז תפסיקו לתרץ וצאו מוקדם בבוקר או בשעות הערב כשנעים, שימו מוזיקה טובה או קראו לחבר/ה ותלמדו להנות משעה של פעילות לגוף ולנפש.

זכרו, קשיים ותירוצים תמיד היו ותמיד יהיו.

בדקו מה ניתן לעשות אחרת,

התרכזו במטרות שלפניכם והיו נחושים להצליח!

אני מזכירה לכם להכנס לעמוד הפייסבוק שלי, שם תוכלו למצוא טיפים עדכניים ומתכונים שווים. תהיו פעילים, תשאלו שאלות וכמובן תעשו לייק

השארת תגובה