סדנת דיאטה בכללית ברמת השרון

סדנת דיאטה בכללית ברמת השרון

banner-clalit-danyel-no-logo-for-web

ניתן להצטרף מכל קופות החולים – הסדנה הקרובה שלי תפתת בקרוב – ימי א’ בשעה 19:00 בערב בסניף הכללית שברחוב מוריה ברמת השרון

רוצים לרדת במשקל ולשמר את ההישג לאורך זמן?

[vfb id=’4′]

המסגרת עבורכם נמצאת ממש ליד הבית

דנייל חרמון דיאטנית ומנחת סדנאות בשירותי בריאות כללית, מעניקה יחס אישי ומקצועי למשתתפי הסדנה שלה בסניף מוריה שברמת השרון (כן, כן המרפאה שלכם מתעוררת שוב לחיים בערב..)

התכנית מבוססת על הדרכה לאכילת מזון בריא ומזין, התפריט הינו מאוזן ומכיל את כל הרכיבים התזונתיים להם הגוף זקוק.במפגשים מקבלים המשתתפים כלים להתמודדות עם פיתויים וקשיים נוספים שבדרך והמנחה מכוונת אותם לשינוי הרגלים לאורך זמן וללמידה הדדית מהחברים לסדנה.

סדנה

קשה להתווכח עם התוצאות:

מבדיקה שנעשתה על נתוני משתתפי הסדנאות בכל מחוז שרון שומרון נמצא כי דנייל היא מהמובילות ביחס לתוצאות הירידה במשקל של משתתפי הסדנה שלה

והמשתתפים לא חוסכים במחמאות:

“בינואר 2014 הייתי בסוג של שיא מבחינת משקל ובשפל מבחינת תחושתי לגבי יכולתי לשלוט במשקל.

תנודות במשקל ״אקורדיאון״ אפיינו אותי על פני החיים, אבל אף פעם לא הייתי במצב כזה…חשבתי שאולי כדאי ללכת לניתוח… דנייל הציע לי להצטרף לסדנא והתחלתי ללכת.

השילוב בין לשמוע את ההתמודדויות של עמיתי לקבוצה, וההכוונה הקשובה, הגמישה, האינטילגנטית והמקצועית של דנייל עזרו לי לעשות שנוי בהרגלי חיים. להיות מאוד קשוב לגוף שלי לרעב, להנות מאוכל-להבין שזה לא ״דייאטה״ כי אם שנוי אחר.

אני ממשיך ללכת לסדנאות וצרפתי כבר בני משפחה נוספים. עסוק כעת בבסוס השנוי שהוא כה חשוב.

בדרך זו ירדתי 25 קג ולפי תאורי סביבתי ותחושתי השלתי עשור מגילי.

ממליץ בחוםעםהרבה חיבה הערכה ותודה”.

י.ל


“הסדנא נתנה לי בעיקר חשיבה וביקורת עצמית על התנהלות האכילה שלי.

העברת אותה בנינוחות בהומור וללא לחץ מיותר.

על כך תודתי”.

מירה, רמת השרון


“דנייל היקרה,

רוצה לומר לך תודה גדולה, ולשתף אחרים בהצלחה שלי, בסדנה בהנחייתך ירדתי 13 ק”ג ואני שומרת על ההישג הלא פשוט הזה כבר למעלה מחצי שנה (כולל בנסיעות לחו”ל)

דנייל, יש לך חלק גדול מאוד בהצלחה הזו. המקצוענות שלך, ההכוונה, המילה הטובה, העידוד, וגם ה-“נו-נו-נו” שלך כשצריך.

היחס הנהדר לאורך כל הדרך הם התמיכה והעזרה לעבור תהליך לא קל.

תודה ענקית ושנמשיך להיפגש באותו המשקל.”

אורנה


“הסדנה לדיאטה בהנחיית דנייל חרמון, היא מעניינת ועוזרת להרזיה. הקבוצה בסדנה בשיחות פתוחות בהנחיית דנייל נותנת טיפים רבים העוזרים בהרזיה. מעבר להרזיה יש שיחות על אוכל בריא מחד ואי אכילת אוכל גרוע מאידך.

תפריטים מגוונים בכתב והמלצות לשיטות דיאטה בריאות שונות עוזרות מאוד. השיחות, לדוגמה, לפני חגים עוזרות לאכילה מאוזנת, תוך שמירה על ירידה במשקל והעיקר אי עלייה במשקל. עברתי עם דנייל מספר סדנאות ברצף. הצלחתי להוריד 10 ק”ג ממשקלי ואני מרגיש בריא יותר מהעבר. אני אוכל כיום רק אוכל בריא מגוון (כמו עוף ודגים, גבינת עיזים, ירקות רבים ו-2 פירות ליום). מפעם לפעם אני טועם עוגה, גלידה ושוקולד, אך למדתי לקזז  על מנת לא להעלות במשקל.

לסיכום: הסדנה מומלצת לאנשים שמעוניינים לרדת במשקל ולהיות בריאים יותר.”

בברכה,

אמנון בן נחום


“את יודעת היטב שההשתתפות בסדנה שלך עשתה אצלי את כל ההבדל. הורדתי מעל 20 ק”ג ויותר חשוב כמעט שנתיים ימים אחרי אני שומר על אותו משקל בלי מאמץ מיוחד תוך שתמיד אני נזכר בעצותייך הכתובות (אני עדיין מחזיק בכל הניירת קיבלתי בסדנה בתיק ומעיין בה מידי פעם..)  באמפטיה ובחוסר השיפוטיות שלך.

הכלים שאת נותנת בסדנה הם החשובים לעריכת שינוי בחשיבה. מעבר מחשיבה והתייחסות ל”דיאטה” למעשים וחשיבה של “שינוי הרגלי אכילה”  שינוי זה הוא המפתח ליציבות לפיתוח הרגלי אכילה לאורך זמן אשר מאפשרים הנאה מאוכל אבל ללא הגזמה וללא צריכה לא מבוקרת של דברים חסרי ערך תזונתי ובריאותי מתאים. אפשר לאכול הכל רק תוך מודעות והבנה שהתהליך הוא לטווח ארוך.

הדרך הנעימה שבה את מעבירה את הסדנה תוך הקשבה ורגישות וכאמור חוסר שיפוטיות היא שהצליחה להעביר את המסר באופן חיובי ועמוק. אצלי זה הצליח ולאחר שנים של ניסיון עקר לטפל במשקל בעזרת דיאטות הגעתי כאמור לאיזון הראוי בעזרתך”.

בברכה,

מיכאל דותן


“לסדנא הגעתי לפני שנים מספר,  עם עודף משקל  של 13 ק”ג. ולפנינו עמדה דנייל הדיאטטיקנית הדקיקה, אך איזו קנאה היתה בליבי, הלואי והייתי נראית כמותה.

עברתי סדנא אחת וירדתי במשקל, ואז המשכתי לשניה כדי להוריד את השאר. מאז ועד היום אני נשארת כמעט באותו משקל בטווח של 3 ק”ג. כי אותנו דנייל למדה כיצד גם לשמור לאחר.

מאז אני ממליצה לכל מי שאני נפגשת ומדבר עמי על דיאטה לפנות ” כבר אתמול” לדנייל, הכיף הוא שמרזים ולרגע לא רעבים ועל כך תודתי לך דנייל”

מנחמה גשרי מיכאלי


אז נפגש ביום ראשון בסניף הכללית שברחוב מוריה ברמת השרון למפגש קבוצתי

לפרטים נוספים:

[vfb id=’4′]

דנייל חרמון, דיאטנית קלינית

0544919797

o-WOMAN-SUMMER-OUTDOOR-facebook