כללי התנהגות במסעדות

בילויים במסעדה עם המשפחה, בית קפה עם החברות או פאב בשעות הקטנות הם חוויה מהנה המהווה חלק מחיי כולנו. אחרי הכל, צריך גם להנות!

במסעדה עם המשפחה

כאשר אנו בתהליך של ירידה במשקל, עלינו להיות חכמים ולדעת לנהוג בחוץ בדרך כזו שלא תוכל לחבל לנו בתהליך אך במקביל נרגיש שאיננו שונים מהסובבים ושאיננו תחת מגבלה שאיננה מאפשרת לנו להנות כמו כולם.

עלינו ללמוד איך להתנהל בדרך כזו שתגרום לנו לעשות בחירות נכונות. את התנהגות זו נהפוך לאורח חיינו כך שתבוא באופן טבעי לגמרי.

אוכלים במסעדה

אז מה עושים ?!

  • בדרך כלל אנו יודעים מראש כאשר הולכים לאכול במסעדה. עלינו להתכונן לכך באכילת ארוחות קטנות לאורך היום. המטרה היא לא להגיע רעבים למסעדה. צום במהלך היום יביא בסופו של דבר להתנפלות כזו שנכניס לגוף יותר קלוריות ושומן ממה שהיינו אם כן היינו אוכלים במשך היום.
  • כדאי להשתדל להזמין מנות רזות יותר או לבקש את הרוטב בצד בסלט. אם החלטנו ללכת על מנות יותר שמנות – לא צריך לסיים את המנה,הכל באותו טעם ובדר"כ המנה הרבה יותר גדולה ממה שאנו באמת רוצים.
  • צריך לאכול לאט, לדבר עם החברים ולזכור שבסופו של דבר מדובר באירוע חברתי וכיף. האוכל לא חייב להיות הנושא המרכזי. חוץ מזה, זה לא מנומס להתנפל.
  • אם אתם טיפוס שאוהב לחוות הרבה טעמים חדשים,כדאי לחלוק מספר מנות עם החברים. כך תוכלו גם לאכול כמות סבירה וגם לטעום יותר טעמים.
  • בכל זאת כדאי להזמין מנות אפויות או צלויות בגריל במקום מנות מטוגנות. תמיד לבקש את הרוטב בצד כדי שתוכלו לשלוט בכמות הנכנסת למנה.
  • והקינוח…. כמובן שאת הקינוח כדאי לחלוק. לאכול לאט,להנות מהביס. כדאי לחלוק מספר קינוחים ולטעום מעט מכל אחד.

 והכי חשוב, דעו להנות. הגיוני שאכילה בחוץ תגרום לחריגה מסוימת מתפריט הדיאטה אך חשוב להיות מודעים ולשים לב למה שנכנס לפה. בכל זאת, הגעתם לשלב שלא כדאי לקלקל. אך אכילה בחוץ היא חלק בלתי נפרד מהנאות החיים ואם תדעו לנהל אותה תוכלו ליהנות בלי ייסורי מצפון.

אה…ובתאבון!!!

בתאבון

 

 

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.