מסלול לירידה במשקל

איך הייתם רוצים להיראות? איך הייתם רוצים להרגיש?

איך הייתם רוצים להיראות

דמיינו את עצמכם בדיוק כפי שהייתם רוצים, מחוטבים ללא עודפי שומן מיותרים.

הרגישו כמה מאושרים אתם עם כוח ואנרגיה המאפשרים לכם להיות במיטבכם, פעילים, ערניים, בעלי מוטיבציה ומצב רוח מרומם.

בתקופה שלנו ישנן אין ספור דיאטות, דיאטת חלבונים, דיאטת כרוב, דיאטת אתקינס ועוד.

דיאטות אלה מספקות לנו תוצאות מרשימות ומשמחות באופן מיידי, נשירת הקילוגרמים מהמשקל מתרחשת במהירות ומבצע הדיאטה הוא המאושר באדם.

הבעיה היא שדיאטות אלה מתאימות לתקופה קצרה בלבד. לטווח הרחוק הן משעממות, מורידות את מצב הרוח, גורמות לתופעות של עצבים, חוסר אנרגיה, חולשה ודיכאון. לא ניתן לעמוד בהן לאורך זמן. והגרוע מכל, בדיאטות מסוג זה הירידה במשקל נובעת ברובה מפירוק של שריר ואבדן נוזלים ואז נשארים ללא הקילוגרמים אך עם הרבה עור עודף. זאת ועוד, ברגע שמסירים את המחסומים עולים במשקל עוד יותר ממה שהיה לפני התחלת הדיאטה.

אז מה נשאר לעשות?

די עם דיאטה, הרזיה, ירידה במשקל. צריך לשנות את קו החשיבה.

איכות חיים = אורח חיים

אורח חיים בריא

עלינו ללמוד לנהל אורח חיים בריא, נח, שניתן להתמיד בו ולכל החיים. לא עוד דיאטת כסאח מזיקה, אלא דיאטה של החיים.

בואי איתי ואלמד אתכם איך לאכול נכון, ליהנות, להתאים תזונה נכונה לפעילות גופנית מחטבת השורפת אחוזי שומן.

תוכנית הדיאטה שלי לירידה במשקל מתמקדת במספר פקטורים חשובים לחיים

  1. דיאטה המכילה מספיק קלוריות – זה הבסיס להרגשה חיונית ואנרגטית. מחסור בקלוריות יגרום לכם להרגיש עייפים, מסוחררים וחסרי מצב רוח. דיאטה שאינה מכילה מספיק קלוריות, מובילה לחסר בויטמינים ומינרלים המתבטא בחיוורון, חולשה ופגמים אסתטיים נוספים. צריכה מספקת של ויטמינים ומינרלים שומרת על בריאותנו,מונעת מחלות ומחזקת את המערכת החיסונית. כמה קלוריות אנחנו צריכים בדיאטה תלוי במספר פקטורים הכוללים מין,גיל,פעילות גופנית ועוד. ניתן לחשב זאת על פי נוסחאות או עפ"י מכשיר חדשני למדידת הוצאה אנרגטית במנוחה.
  2. גיוון הדיאטה – כאשר מגבילים מזונות מסוימים בדיאטה, מופיעים בגוף חסרים חמורים. כדי למנוע חסרים תזונתיים המובילים למחלות ולהצליח בדיאטה לתקופה ארוכה בלי להרגיש מקופחים, יש לדאוג למגוון של מזונות טעימים בעלי ערך תזונתי גבוה.
  3. שילובים נכונים של מזונות וזמני אכילה קבועים – כדי להיות מחוטבים, בעלי אחוזי שומן נמוכים וכושר גופני טוב, יש לאכול מכל אבות המזון – פחמימות, שומנים וחלבונים בכמויות המתאימות אישית לכל אחד ובזמנים קבועים כך שנשמור על מאזן סוכר תקין המונע התקפי רעב.
  4. תכנית תזונתית אישית – במסגרת הדיאטה והייעוץ התזונתי, אני נותנת תפריט אישי המתאים לכל אחד עפ"י גילו, מינו, הפעילות הגופנית אותה מבצע ופקטורים נוספים אותם אני לוקחת בחשבון.

תפריט דיאטה זה הוא הבסיס להגשמת המטרה. בנוסף, אני מלמדת כיצד להתנהל עם תפריט הדיאטה בכל מקום ובכל מצב.

דיאטה זו היא לכל החיים, קלה, כייפית והופכת את החיים לנוחים ומאושרים.

מתחילים היום, אין תירוצים,

הפעם זה לתמיד!

מסלולים אחרים: